Adcis s.r.o. Adcis s.r.o. Adcis s.r.o.

Profil firmy

Firma Adcis s.r.o. byla založena v roce 1995 odborníky s dlouholetými zkušenostmi v oblasti vývoje elektronických systémů ovládání a diagnostiky do zařízení, určených pro vojenský i civilní sektor. Od prvopočátku se zabývala vývojem elektronických systémů na zakázku. V roce 1998 rozšířila firma svou činnost i do oblasti speciální chemické výroby založením nového střediska Chemie. Činnost z oblasti elektronických systémů dále zajišťuje středisko Elektronika.

Hlavním zaměřením střediska Elektronika je realizace zakázek profesionálních vývojových projektů hardware i software elektronických řídících systémů pracujících v reálném čase, pro zákazníky, kteří nedisponují vlastním vývojovým potenciálem v této oblasti. Podle přání zákazníka pak zajištěna i sériová výroba vyvinutého zařízení.

V současné době směřuje největší objem realizovaných zakázek do oblasti řízení spalovacích motorů a automobilové elektroniky a do oblasti výtahové techniky.

Středisko Chemie se zabývá výrobou inkoustů pro různé typy inkoustových tiskáren a speciálních aditiv pro inkousty a barvy.

 

Identifikační údaje

Jméno firmy

Adcis s.r.o.

Sídlo

Bohdanečská 280

530 09 Pardubice

IČO:

642 541 86

DIČ:

CZ 642 541 86

Zápis v obchodním rejstříku

OR vedený KS v Hradci Králové

oddíl C, vložka 8244/2